Gminny Klub Sportowy PERŁA BORZECHÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa

WSPIERAJĄ NAS

 

 

 

Buttony

Najnowsza galeria

SYGNAŁ Chodel - PERŁA Borzechów/15.09.2013/więcej fotek na www.facebook.com/perlaborzechow
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
TAJFUN Ostrów Lub. - GRANIT Bychawa
PERŁA Borzechów - ISKRA Krzemień
RUCH Ryki - GKS Niemce
ORŁY Kazimierz - PIASKOVIA Piaski
POM - ISKRA Piotrowice - STAL Poniatowa
LKS Wierzchowiska - TĘCZA Bełżyce
WISŁA II Puławy - UNIA Wilkołaz
PŁOMIEŃ Trzydnik D. - KS Dąbrowica

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 176, wczoraj: 395
ogółem: 803 648

statystyki szczegółowe

Aktualności

Dobra passa trwa!

  • autor: boss, 2016-05-18 23:23

24 kolejka: Kolejne zwycięstwo przybliża do utrzymania...

TAJFUN Ostrów L.1:3 PERŁA Borzechów

15.05.2016 (niedziela), g. 16:00

Stadion w Ostrowie Lubelskim

Bramki:
54' 0:1 Radek POLESZAK
80' 0:2 Sebastian PASZKOWSKI
89' 1:2 Kamil Szymański
90' 1:3 Radek POLESZAK
SKŁAD (1-4-4-2): Bogusz – Taramas (56' Kwiatkowski), D.Trzeciak, Skiba, Wnuk -  Baran (90'Wierzchowski),  R.Paszkowski (75' J.Poleszak), Wójcik, H.Poleszak - R.Poleszak, S.Paszkowski (90' Toporowski)
Trener: Radosław STEC.

Cenne zwycięstwo z Granitem!

  • autor: boss, 2016-05-18 23:16

23 kolejka: Dwie różne połowy...

PERŁA Borzechów 2:1 GRANIT Bychawa

08.05.2016 (niedziela), g. 15:00

Stadion w Borzechowie

Bramki:
  6' 0:1 Jarosław Stępień (z karnego)
73' 1:1 Kamil BARAN (asysta Sebastian Paszkowski)
77' 2:1 Krzysztof SKIBA (Hubert Poleszak)
SKŁAD (1-4-4-2): Radzewicz  – Taramas, D.Trzeciak, Skiba,  Kostrzewski (55'Kwiatkowski) - Baran,  R.Paszkowski (80' J.Poleszak), Wójcik, H. Poleszak -  R.Poleszak, S.Paszkowski
Trener: Radosław STEC.

Rozpędzony RUCH Ryki zatrzymany!

  • autor: boss, 2016-05-03 23:42

22 kolejka: Wyszarpany remis!!!

PERŁA Borzechów 1:1 RUCH Ryki

03.05.2016 (wtorek), g. 15:00

Stadion w Borzechowie

Bramki:
47' 0:1 Wojciech Kępka
92' 1:1 Jarek WÓJCIK (bezpośrednio z rzutu wolnego)
Najlepsza drużyna rundy wiosennej (dotychczas RUCH wygrał wszystkie 6 meczów w tej rundzie) wreszcie straciła pierwsze punkty. Po bardzo ciężkim meczu, w doliczonym czasie gry Jarek Wójcik strzałem z rzutu wolnego zapewnia bardzo cenny punkt z faworyzowanym rywalem...
SKŁAD (1-4-5-1): Radzewicz  – Taramas (60' Kwiatkowski), D.Trzeciak, Skiba,  Wnuk - Baran,  R.Paszkowski (72' M.Trzeciak), Wójcik, H. Poleszak,  R.Poleszak - S.Paszkowski
Trener: Radosław STEC.

Remis z Orłami Kazimierz...

  • autor: boss, 2016-05-03 23:29

21 kolejka: Osłabiona PERŁA tylko remisuje...

ORŁY Kazimierz 1:1 PERŁA Borzechów

30.04.2016 (sobota), g. 14:00

Stadion w Bochotnicy

Bramki:
50' 0:1 Rafał PASZKOWSKI (asysta Kamil Baran)
66'  1:1 Damian Miroński
SKŁAD (1-4-5-1): Radzewicz – Taramas, D.Trzeciak, Skiba, Kwiatkowski - Kostrzewski (60' J.Poleszak), Baran, Wnuk (55' M.Trzeciak), R.Paszkowski, , Wójcik  - R.Poleszak
Trener: Radosław STEC.

Wierzchowiska zdeklasowane!!!

  • autor: boss, 2016-04-25 22:52

20 kolejka: Dominacja PERŁY Borzechów!!!

PERŁA Borzechów 5:1 LKS WIERZCHOWISKA

24.04.2016 (niedziela), g. 15:00

Stadion w Borzechowie

Bramki:
   2' 1:0 Sebastian PASZKOWSKI (asysta Kamil Baran)
18' 2:0 Rafał PASZKOWSKI (asysta Jarek Wójcik)
30' 3:0 Jarek WÓJCIK-k (asysta Kamil Baran)
41' 4:0 Hubert POLESZAK (asysta Kamil Baran)
63' 5:0 Rafał PASZKOWSKI (asysta Radek Poleszak)
81' 5:1 Dawid Sowiński
W 83 minucie Piotrek Bogusz obronił rzut karny...
SKŁAD (1-4-5-1): Radzewicz (46 Bogusz) – Taramas, D.Trzeciak, Skiba, Kostrzewski (65' Wnuk) - Baran,  R.Paszkowski (65' J.Poleszak), Wójcik (65' M.Trzeciak), H. Poleszak,  R.Poleszak-S.Paszkowski
Trener: Radosław STEC.

Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

TAJFUN Ostrów Lub.PERŁA Borzechów
TAJFUN Ostrów Lub. 1:3 PERŁA Borzechów
2016-05-15, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
KS Dąbrowica 0:3 POM - ISKRA Piotrowice
PIASKOVIA Piaski 5:1 LKS Wierzchowiska
GRANIT Bychawa 0:4 STAL Poniatowa
UNIA Wilkołaz 1:0 PŁOMIEŃ Trzydnik D.
TĘCZA Bełżyce 1:3 WISŁA II Puławy
GKS Niemce 0:0 ORŁY Kazimierz
ISKRA Krzemień 1:4 RUCH Ryki
TAJFUN Ostrów Lub. 1:3 PERŁA Borzechów

Statystyki drużyny

Logowanie

Losowa galeria

Szalik klubowy!!!
Ładowanie...

Zegar